Grand Prix Opolskiego Związku Skata – 2024 - klasyfikacja po 4 turniejach |
|
|
|
|
|
I GP OZSkat |
II GP OZSkat |
III GP OZSkat |
IV GP OZSkat |
M-ce |
Nazwisko, imię |
Klub |
Z gry |
7.01.2024 |
10.02.2024 |
02.03.2024. |
21.04.2024 |
z gry |
z gry |
z gry |
z gry |
1. |
Kaszuba Piotr |
NITRON Krupski Młyn |
11375 |
3163 |
2028 |
2610 |
3574 |
2. |
Biernacki Zdzisław |
LECH Kędzierzyn-Koźle |
11359 |
2526 |
2734 |
3209 |
2890 |
3. |
Kocot Andrzej |
NITRON Krupski Młyn |
11024 |
2541 |
3585 |
2346 |
2552 |
4. |
Fleischer Grzegorz |
VICTORIA TRANZYT Chróścice |
10755 |
2519 |
3179 |
3036 |
2021 |
5. |
Bryłka Ernest |
KS KUŹNIA Zawadzkie |
10562 |
2340 |
2981 |
2705 |
2536 |
6. |
Szymski Marcin |
VICTORIA TRANZYT Chróścice |
10457 |
2287 |
2663 |
3392 |
2115 |
7. |
Brysch Rainhold |
KS KUŹNIA Zawadzkie |
10321 |
2131 |
2543 |
2397 |
3250 |
8. |
Roskosz Adrian |
DK STRZELEC Strzelce Opolskie |
10231 |
2662 |
2733 |
2783 |
2053 |
9. |
Koziorowski Piotr |
LZS Ligota Dolna |
10224 |
2658 |
2461 |
2091 |
3014 |
10. |
Piątek Marcin |
ZAWISZA Stara Kuźnia |
10144 |
2842 |
2130 |
2293 |
2879 |
11. |
Koziorowski Marian |
LZS Ligota Dolna |
10094 |
2440 |
3398 |
2348 |
1908 |
12. |
Brand Roman |
LZS Ligota Dolna |
9656 |
2688 |
2681 |
1683 |
2604 |
13. |
Pijanka Andrzej |
VICTORIA TRANZYT Chróścice |
9640 |
2545 |
2450 |
2538 |
2107 |
14. |
Morawiec Bronisław |
LZS Ligota Dolna |
9619 |
2608 |
2110 |
2450 |
2451 |
15. |
Trzeciakowski Jerzy |
LECH Kędzierzyn-Koźle |
9501 |
1900 |
2648 |
2097 |
2856 |
16. |
Kędzia Stanisław |
LZS Ligota Dolna |
9319 |
2640 |
1967 |
2807 |
1905 |
17. |
Kuźniak Przemysław |
LZS Ligota Dolna |
9212 |
2469 |
2479 |
2030 |
2234 |
18. |
Cepko Zygmunt |
LZS Leśnica |
9057 |
2057 |
2756 |
1500 |
2744 |
19. |
Knopik Józef |
LZS Ligota Dolna |
9031 |
1904 |
2455 |
2367 |
2305 |
20. |
Deptała Leon |
SKAT Kolonowskie |
9007 |
1986 |
2151 |
2551 |
2319 |
21. |
Wojtala Alfred |
LZS Leśnica |
9003 |
2071 |
2346 |
2495 |
2091 |
22. |
Schindler Rudolf |
LZS Ligota Dolna |
8940 |
2632 |
1326 |
2227 |
2755 |
23. |
Brynza Krystian |
LZS Kujawy |
8680 |
2667 |
1972 |
1857 |
2184 |
24. |
Żurad Robert |
KOMAX OPOLE - Borki |
8496 |
2581 |
2423 |
2094 |
1398 |
25. |
Piątek Marek |
ZAWISZA Stara Kuźnia |
8371 |
2171 |
2236 |
1485 |
2479 |
26. |
Kosubek Janusz |
LECH Kędzierzyn-Koźle |
8360 |
1589 |
2490 |
1832 |
2449 |
27. |
Pilarski Ryszard |
NITRON Krupski Młyn |
8309 |
2531 |
1182 |
1883 |
2713 |
28. |
Gruszka Alfons |
SWORNICA Opole - Czarnowąsy |
8211 |
2241 |
1792 |
1719 |
2459 |
29. |
Farana Andrzej |
LECH Kędzierzyn-Koźle |
8204 |
2309 |
1716 |
2379 |
1800 |
30. |
Jarosz Joachim |
RAMSCH Chrzowice |
7986 |
2056 |
1795 |
1594 |
2541 |
31. |
Siedlecki Bronisław |
VICTORIA TRANZYT Chróścice |
7977 |
2449 |
1517 |
2156 |
1855 |
32. |
Malek Alfred |
RAMSCH Chrzowice |
7970 |
1338 |
2204 |
1710 |
2718 |
33. |
Machoń Jarosław |
LZS Ligota Dolna |
7968 |
1656 |
1798 |
2443 |
2071 |
34. |
Stanulla Jerzy |
DK STRZELEC Strzelce Opolskie |
7933 |
1822 |
2166 |
1846 |
2099 |
35. |
Kiciński Jerzy |
NITRON Krupski Młyn |
7902 |
1882 |
2410 |
1951 |
1659 |
36. |
Mietelski Zdzisław |
NITRON Krupski Młyn |
7846 |
3405 |
2066 |
|
2375 |
37. |
Świtała Antoni |
KS KUŹNIA Zawadzkie |
7756 |
1788 |
|
2916 |
3052 |
38. |
Samol Krzysztof |
NITRON Krupski Młyn |
7744 |
2139 |
1705 |
2212 |
1688 |
39. |
Nowak Jan |
VICTORIA TRANZYT Chróścice |
7696 |
2078 |
1699 |
2168 |
1751 |
40. |
Goncerzewicz Roman |
K.S.KAROLINKA Gogolin |
7581 |
2376 |
1315 |
2052 |
1838 |
41. |
Imach Marek |
NITRON Krupski Młyn |
7479 |
2221 |
1675 |
1606 |
1977 |
42. |
Kandzia Lidia |
KOMAX OPOLE - Borki |
7402 |
2181 |
2203 |
2298 |
720 |
43. |
Kościelny Roman |
SKAT Kolonowskie |
7237 |
1347 |
2136 |
1421 |
2333 |
44. |
Barysz Marcin |
LZS Kujawy |
7233 |
1641 |
1683 |
1912 |
1997 |
45. |
Szymura Piotr |
K.S.KAROLINKA Gogolin |
7210 |
1883 |
1792 |
1709 |
1826 |
46. |
Kukowka Henryk |
KSS Pawonków |
7181 |
2443 |
1697 |
1467 |
1574 |
47. |
Burczyk Andrzej |
LECH Kędzierzyn-Koźle |
7138 |
1893 |
2347 |
2043 |
855 |
48. |
Kempa Bogdan |
KS KUŹNIA Zawadzkie |
6950 |
1847 |
1477 |
851 |
2775 |
49. |
Świtała Franciszek |
KS KUŹNIA Zawadzkie |
6885 |
1440 |
1925 |
2120 |
1400 |
50. |
Walczyk Krzysztof |
K.S.KAROLINKA Gogolin |
6777 |
1404 |
2237 |
1454 |
1682 |
51. |
Wodniok Bernard |
LZS Ligota Dolna |
6758 |
1146 |
2523 |
1327 |
1762 |
52. |
Hadamek Józef |
K.S.KAROLINKA Gogolin |
6733 |
1989 |
2231 |
815 |
1698 |
53. |
Pisula Eugeniusz |
MAŁAPANEW Ozimek – Szczedrzyk |
6649 |
2152 |
2663 |
1834 |
|
54. |
Byczek Stanisław |
K.S.KAROLINKA Gogolin |
6600 |
1998 |
1114 |
1550 |
1938 |
55. |
Glied Joachim |
VICTORIA TRANZYT Chróścice |
6490 |
1363 |
1087 |
2026 |
2014 |
56. |
Czerepak Bolesław |
ZAWISZA Stara Kuźnia |
6334 |
1728 |
1243 |
2225 |
1138 |
57. |
Skubała Roman |
LZS Ligota Dolna |
6240 |
1619 |
1376 |
1913 |
1332 |
58. |
Cichoń Mariusz |
LZS Leśnica |
6187 |
1841 |
2112 |
2234 |
|
59. |
Sojka Zbigniew |
RAMSCH Chrzowice |
6167 |
|
1814 |
2802 |
1551 |
60. |
Dudek Arkadiusz |
NITRON Krupski Młyn |
6050 |
|
2283 |
2140 |
1627 |
61. |
Kowolik Herbert |
MAŁAPANEW Ozimek – Szczedrzyk |
6028 |
2649 |
1369 |
2010 |
|
62. |
Gorzel Norbert |
LZS Leśnica |
6005 |
1889 |
|
2348 |
1768 |
63. |
Loga Krystian |
RAMSCH Chrzowice |
5800 |
1335 |
1816 |
2649 |
|
64. |
Wiesbach Joachim |
MAŁAPANEW Ozimek – Szczedrzyk |
5655 |
2233 |
2033 |
1389 |
|
65. |
Zmuda Hubert |
RAMSCH Chrzowice |
5608 |
2704 |
|
2904 |
|
66. |
Woszko Mateusz |
KOMAX OPOLE - Borki |
5514 |
1753 |
2260 |
|
1501 |
67. |
Kamiński Zbigniew |
LZS Ligota Dolna |
5421 |
2302 |
1506 |
1613 |
|
68. |
Pluta Stanisław |
MAŁAPANEW Ozimek – Szczedrzyk |
4425 |
|
1510 |
2915 |
|
69. |
Nowak Bernard |
LZS Kujawy |
4021 |
|
1494 |
|
2527 |
70. |
Sykoś Joachim |
MAŁAPANEW Ozimek – Szczedrzyk |
3977 |
1879 |
2098 |
|
|
71. |
Rączkowski Mieczysław |
LECH Kędzierzyn-Koźle |
3881 |
1012 |
|
2869 |
|
72. |
Koik Henryk |
SWORNICA Opole – Czarnowąsy |
3754 |
1553 |
|
1202 |
999 |
73. |
Wybraniec Jerzy |
LZS Kujawy |
3217 |
|
|
2087 |
1130 |
74. |
Grzywa Teofil |
LZS Kujawy |
2482 |
|
|
|
2482 |
75. |
Blakiewicz Władysław |
MAŁAPANEW Ozimek – Szczedrzyk |
2128 |
2128 |
|
|
|
76. |
Larysz Józef |
LZS Kujawy |
1823 |
|
|
|
1823 |
77. |
Mencler Jan |
LZS Kujawy |
1804 |
|
|
|
1804 |
78. |
Stein Roland |
LZS Kujawy |
1730 |
|
|
|
1730 |
79. |
Wyszkowski Marek |
DK STRZELEC Strzelce Opolskie |
1713 |
|
|
|
1713 |
80. |
Mitko Antoni |
K.S.KAROLINKA Gogolin |
1708 |
|
1708 |
|
|
81. |
Kowalczyk Bogdan |
LZS Ligota Dolna |
1697 |
302 |
|
|
1395 |
82. |
Kesner Waldemar |
SWORNICA Opole – Czarnowąsy |
1650 |
|
|
|
1650 |
83. |
Janerka Leszek |
MAŁAPANEW Ozimek – Szczedrzyk |
1474 |
1474 |
|
|
|
84. |
Wyszka Piotr |
LZS Kujawy |
951 |
|
|
|
951 |